Autorskie podejście The Challenge kładzie nacisk na zaangażowanie ucznia w proces nauki tak aby z biernego odbiorcy, stał się aktywnym uczestnikiem. Tak aby mógł doświadczać nauki i dzięki temu poznawać świat. Poprzez konfrontowanie z niestandardowymi życiowymi sytuacjami, stawianie wyzwań uczestnik  uczy się żywego języka oraz nabiera swobody komunikacyjnej.

WIĘCEJ

Wszystkie nasze kursy charakteryzują się wysokimi standardami jakości i dbałością o wysoki poziom profesjonalizmu nauczania. W naszej działalności kierujemy się następującymi zasadami:  

WIĘCEJ

„Experience the language” to nadrzędna misja The Challenge

Chcemy by uczestnicy naszych kursów doświadczali nauki języka w sposób angażujący wszystkie zmysły. Wierzymy, że nauka języka to poznawanie i odkrywanie języka obcego dzięki zaangażowaniu i realnemu uczestniczeniu w procesie, nawiązywanie i budowanie nowych relacji.

WIĘCEJ

Nasz ponad 12 letni staż na rynku szkoleń językowych zaowocował współpracą z największymi firmami, korporacjami i instytucjami w Polsce z różnych branż: Prawo, Medycyna, Edukacja, Księgowość, Usługi telekomunikacyjne, Human resources, Administracja, Usługi pocztowe, Biotechnologia, Ubezpieczenia, Nieruchomości, Bankowość

  

WIĘCEJ

W procesie nauki języków wykorzystujemy różnorodne materiały, które nie tylko pomagają w przyswojeniu wiedzy, ale również urozmaicają zajęcia.

Umiejętnie łączymy tradycyjne materiały jak podręczniki i zadania do wykonania z nowoczesnymi rozwiązaniami multimedialnymi, grami oraz metodami aktywizującymi uczestników.

 

WIĘCEJ

Darmowy test z angielskiego