The Challenge to szkoła pełna wyzwań. 

Misja The Challenge zawiera się w zdaniu „Experience the language” i odwołuje się do koncepcji szeroko pojętego „doświadczania” - zarówno na poziomie doświadczania nauki języka obcego, jak doświadczania świata dzięki znajomości języka.

Kursy The Challenge to starannie dobrane najskuteczniejsze sprawdzone metody nauczania języków obcych, uzupełnione o autorskie rozwiązania dodatkowe.  Wszystkie nasze kursy charakteryzują się wysokimi standardami jakości i dbałością o wysoki poziom profesjonalizmu nauczania.  W procesie nauki języków wykorzystujemy różnorodne materiały, które nie tylko pomagają w przyswojeniu wiedzy, ale również urozmaicają zajęcia. 

Oprócz sprawdzonych technik i ćwiczeń, nasi metodycy we współpracy z najlepszymi ekspertami i dydaktykami opracowali zadania angażujące uczestników szkoleń. Stałym elementem wszystkich kursów jest „Próba generalna” – cykl niezapowiedzianych sytuacji, podczas których należy zmierzyć się z prawdziwym problemem językowym inicjowanym przez lektorów i zagranicznych gości zaproszonych na zajęcia.

Darmowy test z angielskiego